Oppo نیز به دنیای ساعت‌های هوشمند قدم میگذارد

هفته‌ی گذشته بود که شرکت هوآوی، ساعت هوشمند خود را با سیستم‌عامل Android Wear معرفی نمود. حال شرکت Oppo دومین کمپانی چینی‌ می‌باشد که قصد معرفی ساعت هوشمندی با این سیستم‌عامل دارد.

اینطور که در تصاویر منتشر شده توسط Leaksfly، در توئیتر مشاهده می‌کنید، ساعت هوشمند جدید شرکت Oppo، از بدنه‌ای فلزی با صفحه‌ی گرد و کم حاشیه، در کنار سه دکمه در سمت راست صفحه‌اش بهره می‌برد. موضوع جالبی که در این میان وجود دارد، استفاده‌ی این ساعت هوشمند از سیستم شارژ فوق سریع VOOC می‌باشد، چیزی که پیشتر در تلفن‌های هوشمند R5 و N3 این شرکت دیده بودیم.

Oppo Android Wear smartwatch leaks with sweet design and rapid charging 2

البته اطلاعات زیادی در مورد این ساعت هوشمند همچون مشخصات فنی، زمان عرضه و قیمت هستند که هنوز ما از آنها خبر نداریم. نتها موضوعی که کمی ذهن ما را به خود مشغول کرده، چگونگی ارتباط برقرار کردن کشور چین با سرویس‌های گوگل می‌باشد، سرویس‌های شرکتی که بسیاری از آنها در کشور چین فیلتر شده‌اند.

به نظر می‌رسد که Oppo قصد دارد قبل از عرضه‌ی جهانی، ساعت هوشمندش را در کشور چین تست کند و شاید گوگل نیز نسخه‌ی ساده‌تری از سیستم‌عامل Android Wear را در اختیار سازندگان قرار دهد.

هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این ساعت هوشمند منتشر نشده و برای اطلاع از خبرهای بیشتر باید منتظر معرفی رسمی این ساعت هوشمند توسط Oppo باشیم.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=12822
منبع: TechnoBuffalo

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان