فناوری بدون حاشیه‌ی اوپو در یک ویدئو نمایش داده شد

به تازگی یک ویدئو جدید از کشور چین منتشر شده که در آن، برخی از تکنولوژی‌های شرکت اوپو در ساخت صفحه‌نمایش‌های بدون‌ حاشیه نشان داده می‌شود، فناوری جدیدی که در پرچم‌دار این شرکت یعنی Oppo R7 نیز به کار گرفته شده است. حاشیه‌ی این محصول جدید، در برابر با محصولات دیگر بازار بسیار کم خواهد بود و ضخامت آن نیز تنها 4.85 میلی‌متر اعلام شده که حیرت‌انگیز خواهد بود.

البته در کنار شرکت Oppo، شرکت‌های دیگر چینی همچون ZTE با گوشی‌هوشمند Nubia Z9 و LeTV با گوشی‌هوشمند Pro 1 نیز از تکنولوژی صفحه‌نمایش‌های بدون حاشیه بهره برده‌اند که این روزها، بسیار خبرساز شده است. جالب است بدانید که ZTE در محصول جدید خود، از تکنولوژی خاصی استفاده کرده که حالتی سه‌بعدی را پیش روی کاربر قرار می‌دهد و کاربران می‌توانند حتی از بخشی که حاشیه‌ی گوشی تمام می‌شود نیز استفاده کنند، در نتیجه، کاربران می‌توانند به قسمت‌هایی از صفحه ضربه بزنند که عموما در این قسمت‌ها، حاشیه وجود دارد.

اما آخرین اطلاعاتی که ما از گوشی‌هوشمند Oppo R7 داریم، نشان می‌دهد که این گوشی جدید در کنار Oppo R7 Max، در تاریخ 20 می به صورت رسمی معرفی خواهند شد. همچنین، Oppo R7 با داشتن باتری 2000 میلی‌آمپر ساعتی، دارای سنسور اثر انگشت بوده و نیز Oppo R7 Max با داشتن این قابلیت، ضخامت بیشتری دارد و در نتیجه باتری قدرتمندتری خواهد شد.

اگر پیش از این، ضخامت یک گوشی و یا کم‌حاشیه بودن آن از فاکتورهای شما برای خرید بود، حالا با Oppo R7 هر دوی این ویژگی‌ها را یکجا خواهید داشت! در ادامه می‌توانید این ویدئو را مشاهده نمایید:

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=17012
منبع: PhoneArena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان