بیش از 70 دستگاه گلکسی نوت 7 سامسونگ تنها در آمریکا منفجر شده است

بیش از 70 دستگاه گلکسی نوت 7 سامسونگ تنها در آمریکا منفجر شده است. این گزارشی است که توسط سازمانHealth Canada (سازمان دولتی مسئول سلامت ملی) تهیه شده و این سازمان در همین خصوص با شرکت سامسونگ به منظور فراخواندن گوشی‎های نوت 7 همکاری را آغاز کرده است.

زمانی که چند هفته‎ی قبل سامسونگ خبر بیرون کشیدن فبلت جدید خود را از بازار در سطح جهان اعلام کرد، گزارش شد در سطح جهان 35 مورد انفجار رخ داده که 17 مورد آن‎ها در ایالات‎متحده بوده است. بنابراین، گزارش مذکور اشاره به این دارد که تعداد انفجارهای نوت 7 در آمریکا از آن زمان به شکل بارزی بالاتر رفته است.

در کانادا، سازمان Health Canada می‎گوید که از 19 آگوست تا 1 سپتامبر 21953 واحد نوت 7 با باتری معیوب در این کشور فروخته شده است. ولی، تا الان تنها یک گزارش از بیش از حد داغ کردن باتری در این کشور گزارش شده است.

پائول برانن، مدیر عملیاتی و نائب رئیس اجرایی، بخش Mobile and Enterprise Solutions دفتر سامسونگ در کانادا (Samsung Canada) می‎‌گوید “عملکرد سامسونگ در جهت ادامه‎ دادن روند کسب این اطمینان است که امنیت مصرف‎کننده برترین اولویت ما باشد، ما در حال همکاری با سازمان Health Canada و اپراتور تحت قرارداد خود و شرکای خرده‎فروشی‎مان هستیم تا به کاربران نوت 7 بابت این قضیه هشدار دهیم. ما از کاربران می‎خواهیم که گوشی‎های گلکسی نوت 7 خود را خاموش و از طریق طرح Canadian Product Exchange دستگاه‎های خود را تعویض کنند.”

 

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=51670
منبع: gsmarena

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

  • لندنت تکنولوژی روز دنیا

    با سلام
    سایت لندنت تکنولوزی روز دنیا دارای بخش های متنوع جالب در زمینه تکنولوژی و فناوری می باشد

    با تشکر از شما

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان