کاربران گوشی نکسوس 6P از مشکلات باتری در اندروید 7.0 خبر دادند

معمولا بعد از گذشت چند ماه از خرید گوشی‌ جدید، برخی از قابلیت‌های گوشی به مرور زمان ضعیف‌تر می‌شوند. به عنوان مثال، نمایشگر گوشی ممکن است بعد از مدتی تار شود و عملکرد گوشی هیچ‌گاه به روانی روز اول برنگردد اما از این میان، باتری یک گوشی بیشترین صدمه را طی مدت زمانی طولانی می‌بیند. با‌این‌حال، این تغییرات بعد از گذشت یک سال از خرید گوشی زیاد به چشم کاربران نمی‌آیند اما کاربران نکسوس 6P گوگل به شدت از مشکلات باتری این گوشی در اندروید 7 شاکی هستند. نکسوس 6P گوگل تقریبا یک سال پیش عرضه شده و حالا مشکلاتی برای باتری آن به وجود آمده است.

ویدئوی که یکی از کاربران در یوتیوب منتشر کرده نشان می‌دهد که گوشی مذکور هر از مدتی به صورت کاملا تصادفی خاموش می‌شود. در این ویدئو کاربر با استفاده از برنامه‌ی دوربین گوگل در درون گوشی و گرفتن چند عکس نشان می‌دهد که باتری گوشی با چه سرعتی کاهش می‌یابد و موجب خاموش شدن گوشی می‌شود. تنها راه روشن شدن گوشی بعد از این اتفاق، اتصال آن به شارژر بوده تا گوشی بار دیگر شارژ شود و کاربر بتواند از آن استفاده کند. در این ویدئو کاربر به این مطلب هم اشاره می‌کند که اندروید 7 بر روی نکسوس 6P نصب شده و حتی بازگشت به تنظیمات کارخانه نیز صورت گرفته است.

بعد از انتشار این ویدئو در یوتیوب، چندین کاربر دیگر نیز با این مشکل مواجه بوده‌اند و در زیر همین ویدئو نظرات و مشکلات خود را ارسال کرده‌اند. برخی از مشکلات این کاربران با بازگشت تنظیمات کارخانه حل شده و برخی دیگر با نصب اندروید 7.1.1 مشکل خود را حل کرده‌اند درحالی که بسیاری همچنان با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.

در میان کسانی که با این مشکل مواجه شده‌اند، یکی از کاربران گزارش داده که گوگل گوشی جایگزینی را برای وی فرستاده است؛ به‌هر‌حال در صورتی که شما هم چنین مشکلی را تجربه‌ کرده‌اید سعی کنید تا گوشی خود را به جدیدترین نسخه آپدیت کنید و تنظیمات کارخانه را برگردانید. در غیر این صورت احتمالا تنها راه حل شدن این مشکل جایگزین کردن گوشی است.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=55287
منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان