گلکسی نوت 7 سامسونگ تنها در یک نسخه با صفحه‌نمایش خمیده عرضه خواهد شد

گزارشات جدیدی شنیده می‎شود مبنی بر این‎که سامسونگ در مدل امسال گوشی نوت خود از یک نمایشگر صفحه تخت استفاده نخواهد کرد، این گفته‎ها در تضاد با گزارشات اولیه‎ای است که می‎گفتند این شرکت برای نسل بعدی نوت 5 خود دو مدل مختلف تولید خواهد کرد، چون وب‎سایت Korea Herald گزارش می‎دهد که “سامسونگ قصد ندارد گوشی گلکسی نوت 7 خود را در قالب یک مدل دارای نمایشگر صفحه تخت روانه‎ی بازار کند.” این گزارش با گفته‎ی Munwha Ilbo، یک روزنامه‎ی محلی در کشور کره‎ی جنوبی، همخوانی دارد.

گوشی‎های نوت 4 سامسونگ، گلکسی اس 6، گلگسی اس 7 همگی علاوه بر مدل استاندارد یک مدل لبه خمیده هم دارند. شروع این روند با گوشی نوت 4 بوده است، که در آن زمان این غول فناوری کشور کره یک مدل عجیب به اسم نوت اج ارائه کرد. بسیاری از فروشندگان آن زمان باید به این سوال مشتریان جواب می‎دادند “این قابلیت چه تفاوتی در عملکرد این گوشی ایجاد کرده است؟” و جواب خیلی‎ها هم این بود “خوب…. باعث شده خیلی زیاد جذاب باشد.”

تصویری که در بالا مشاهده می‎کنید مربوط به همین گوشی است.

سال بعد زمانی که گلکسی اس 6 اج در کنار گلکسی اس 6 معرفی شد، سامسونگ به شکل بارزی متوجه شد که چه تعداد دستگاه‎های لبه خمیده فروش خواهد رفت و این‎که نتوانسته با میزان تقاضای موجود در بازار خود را وفق دهد. سامسونگ آن‎قدر باهوش است که کم کم یک گوشی با ظاهر جدید وارد بازار کند و در حال حاضر 4 مدل خمیده در بازار دارد یعنی: نوت اج، اس 6 اج، اس 6 اج پلاس و البته گلکسی اس 7 اج.

ولی آیا این تصمیم جدید شرکت می‎تواند مشتریان را نسبت به عدم وجود یک مدل صفحه تخت بی‎خیال کند؟

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=43943
منبع: gsmarena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان