تنظیم هدفون‎های گلکسی S8 را شرکت AKG بر عهده داشته است

در طول مراسم کنگره جهانی موبایل 2017، شرکت سامسونگ تایید کرد در بسته‎بندی فروش گوشی Galaxy S8 هدفون‎های AKG قرار می‎گیرد. این اخبار واقعا عالی بود چون به راحتی می‎توان حدس زد که هدفون‎های شرکت AKG به مراتب به نسبت هدفون‎های پیش‎فرضی که اکثر شرکت‎های تولیدکننده‎ی گوشی‎های هوشمند در جعبه‎ی دستگاه‎های خود قرار می‎دهند، بهتر است.

البته پیش از این‎که هیجان زده شوید، به تازگی تایید شده است که این هدفون‎ها ساخت شرکت AKG نیستند. این هدفون‎ها در واقع توسط سامسونگ ساخته شده و AKG کار تنظیم آن‎ها را برعهده گرفته است. فیلیپ برن از شرکت سامسونگ در پاسخ به یک نظر در توئیتر این گفته را تایید کرده است. برخی از افراد البته با این قضیه اندکی مشکل دارند که با آن‎که این هدفون‎ها توسط سامسونگ ساخته شده‎اند ولی بر روی آن‎ها نام برند AKG به چشم می‎خورد.

با وجود این صحبت‎ها، تاکنون نقدی که از این هدفون‎ها شده است بسیار مثبت بوده و اکثر آن‎ها کیفیت صدا و ساخت بی‎نظیر آن‎ها را تحسین کرده‎اند که این قضیه به لطف کابلی بوده که به منظور ایجاد حس دوام بیشتر این هدفون‎ها، حداقل در مقایسه با هدفون‎های رقبایی مانند ایرپادهای اپل، به کار گرفته شده است.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=65497
منبع: ubergizmo

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of