سامسونگ در حال آزمودن یک گوشی‌هوشمند مجهز به 2 صفحه نمایش است

هنوز برای سوالی که آیا سامسونگ امسال یک گوشی تاشو عرضه خواهد کرد یا خیر، جواب مشخصی وجود ندارد. برخی از شایعات به آن پاسخ مثبت و برخی دیگر منفی می‎دهند. گرچه وب‎سایت خبری ET News در کره‎جنوبی نسبت به انتشار گزارشی اقدام کرده است که ظاهرا جواب این سوال را به سمت “مثبت” پیش می‎برد چون ظاهرا سامسونگ در حال آزمودن یک گوشی‌هوشمند مجهز به 2 صفحه نمایش است.

این‎طور فرض شده است که این نمونه‎ی خاص می‎تواند مدل ابتدایی گوشی‎هوشمند تاشویی به اسم Galaxy X باشد. این گوشی گفته می‎شود تا 180 درجه تا می‎شود و دارای یک جفت اولد متصل به هم با استفاده از یک لولا در وسط است. ما تنها می‎توانیم فرض کنیم که علت این است که سایر بخش‎های این گوشی انعطاف‎پذیر نیست که به همین دلیل این نمونه‎ی اولیه با دو نمایشگر وجود دارد.

در حقیقت سامسونگ اولین شرکتی نیست که چنین دستگاهی را قصد دارد عرضه کند، شرکت Kyocera در گذشته سعی در تولید محصول مشابهی داشته است، گرچه نتیجه‎ی به دست آمده با امیدهای نهایی این شرکت فاصله‎ی زیادی داشت. این امکان وجود دارد که سامسونگ هنوز هم به فکر عرضه‎ی یک گوشی تاشو در سال جاری میلادی باشد ولی نتیجه‎ی نهایی ممکن است با چیزی که ما فکر می‎کنیم فرق داشته باشد و شاید تنها در سال 2019 (براساس اخباری که منتشر شده است) شاهد رونمایی از یک گوشی‎هوشمند با نمایشگر تاشوی “واقعی” باشیم.

در هر صورت به دیده‎ی شک به این اخبار بنگرید چون اصلا نمی‎دانیم که این نمونه‎ی اولیه نیز به بازار بیاید یا خیر.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=64418
منبع: ubergizmo

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان