سامسونگ تلاش کرد تا به خریداران منتظر در صف خرید آیفون 6، گلکسی اس 6 بفروشد

نسل جدید آیفون‌های شرکت اپل با نام آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس، امروز قرار بود به‌طور جهانی به بازارهای فروش عرضه شده و به دست مردم برسند. به همین منظور بسیاری از طرفداران این گوشی‌ها از مدت‌ها پیش در صف ایستاده بودند تا بتوانند زودتر از بقیه از طریق فروشگاه‌های شرکت اپل صاحب یکی از این آیفون‌ها شوند؛ اما در این میان تنها علاقه‌مندان و دوستداران این سری از گوشی‌ها نبودند که در این صف قرار داشتند، بلکه بعضی از طرفداران گوشی‌های شرکت سامسونگ نیز در میان آن‌ها حضور داشتند.

در حقیقت در خیابان Regent که یکی از فروشگاه‌های شرکت اپل در آن قرار گرفته است، بالشت‌هایی با رنگ آبی و با هشتگی با مضمون NextIsNew به خریداران مانده در صف توزیع شد. اگر خوب فکر کنید حتماً به یاد خواهید آورد که هشتگ NextIsNew قبلاً در مراسم IFA امسال سامسونگ و زمانی که قرار بود این شرکت کُره‌ای از گوشی‌های جدید خود با نام‌های “گلکسی نوت 5” و “گلکسی اس 6 اج پلاس ” رونمایی به عمل آورد، استفاده شده بود. همچنین در طی این مراسم به میهمانانی که تشنه بودند، بطری آبی با این شعار ارائه شده بود.

از اتفاقاتی که در حال رخ دادن است به سادگی پیداست که آژانس تبلیغاتی شرکت سامسونگ سعی دارد به شکل‌های مختلف خریداران و طرفداران گوشی‌های شرکت اپل منتظر در صف فروش را به‌نوعی به تمسخر بگیرد. حتی در این زمینه با ایجاد این‌چنین هشتگی، می‌توانند این کار را به‌راحتی پیش ببرند. البته سامسونگ در انجام این‌چنین کار‌هایی سابقه طولانی داشته و قبلاً نیز به این‌گونه کارها دست زده است.

هنوز برنامه‌ دقیقی از فعالیت جدید سامسونگ در دسترس نیست اما مطمئناً این شرکت با گوشی‌های قدرتمند جدیدی که به بازار‌های حساس تسلط پیدا می‌کنند، رقابت نزدیکی خواهد داشت و در حقیقت برای تصاحب بازارهای منطقه‌ای از هیچ‌گونه اقدامی صرف‌نظر نخواهد کرد.

 

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=26455
منبع: phandroid

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان