تاریخ و محل برگزاری کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه E3 2017 اعلام شد

بزرگترین گردهم‎آیی اهالی دنیای بازی قرار است ماه بعد صورت گیرد. نمایشگاه E2 2017 در هفته‎ی دوم ماه‎ ژوئن (دهه‎ی سوم خردادماه) برگزار می‎شود و بزرگترین شرکت‎های مهم در صنعت بازی به سمت آن برای اعلام آخرین اخبار و دستاوردهای خود راهی می‎شوند. سونی نیز در آن‎جا حضور خواهد داشت. این شرکت روز گذشته تاریخ و زمان کنفرانس مطبوعاتی E3 2017 خود را با این گفته اعلام کرد که می‎خواهد خبرهایی در خصوص کنسول پلی‎استیشن خود ارائه دهد.

به احتمال زیاد سونی بیشتر اخبارهایی در خصوص بازی‎ها و محصولات نرم‎افزاری در مراسم E3 2017 اعلام کند چون سخت‎افزار جدیدی برای این منظور به چشم نمی‎خورد. هر دو کنسول PlayStation 4 Slim و PlayStation 4 Pro به همراه هدست واقعیت مجازی این شرکت، عرضه شده‎اند.

این شرکت شروع به ارسال دعوت‎نامه‎ها به اهالی رسانه برای شرکت در کنفرانس مطبوعاتی E3 2017 خود کرده است. تایخ برگزاری این کنفرانس روز دوشنبه، 22 خردادماه خواهد بود.

انتظار می‎رود شرکت سونی اطلاعات بیشتری در خصوص بازی‎های مهمی همانند با نسخه‎های جدید God of War، اسپایدرمن، Days Gone، Detroit: Become Human و موارد متعد دیگر فاش سازد.

دو شرکت EA و Activision نیز احتمالا اخباری با خود به همراه دارند که ممکن است در خصوص بازی‎های Star Wars: Battlefront 2 و Call of Duty: WW2 باشد.

ما هم‎چنان بیش از یک ماه با این مراسم فاصله داریم تا از برنامه‎های سونی بهتر آگاه شویم.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=66600
منبع: ubergizmo

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of