شایعات جدید، ابعاد دقیق Sony Xperia Z4 را مشخص کردند

غول فناوری ژاپن؛ کمپانی سونی، امسال در کنفرانس جهانی موبایل بارسلون از پرچمدار بعدی خود یعنی Z4 حرفی به میان نیاورد و رونمایی آن را به وقتی دیگر موکول کرد، تا بازار شایعات در مورد این گوشی هوشمند همچنان داغ باشد. حالا طرفداران و کاربران مشتاق این کمپانی باید منتظر باشند تا سونی به نیاز آنان پاسخ گفته و از اکسپریا Z4 پرده بردارد.

پیش از این، از گوشه و کنار، شایعات پراکنده‌ای در مورد مشخصات این پرچمدار شنیده می‌شد، اما اخیرا اخبار جدیدی منتشر شده که از ابعاد این گوشی هوشمند حکایت دارند. بر اساس گزارشات Xperia Z4 در ابعاد 146.3 × 71.9 × 7.1 میلیمتر تولید خواهد شد که تقریبا می توان گفت با پرچمدار سابق این کمپانی؛Z3  ، که ابعادی برابر با 146 × 72 × 7.3 دارد، نیزهم اندازه است.

به نظر می‌رسد که اکسپریا Z4 همانند Z3 ، از یک نمایشگر 5.2 اینچی برخوردار بوده و از یک چیپست اسنپدراگون 810 با پردازنده گرافیکی قدرتمند آدرنو 430 به همراه 3گیگابایت رم و اندروید ورژن 5.0.2 آبنبات‌چوبی، بهره خواهد برد. همچنین این احتمال وجود دارد که سونی پرچمدار جدید خود را در دو نسخه با صفحه نمایش های فول اچ‌دی و QHD عرضه نماید.

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان