این شرکت تنها با عرضه 4 بازی موبایل، حالا بیش از 100 میلیون کاربر روزانه دارد

شرکت Supercell امروز اعلام کرد که تعداد کاربرانی که بازی‌های این شرکت را در روز انجام می‌دهند به بیش از 100 میلیون نفر رسیده است. این در حالی است که این شرکت تاکنون تنها 4 بازی را برای گوشی‌های‌هوشمند عرضه کرده که قطعا با یکی از این چهار بازی آشنایی دارید. چهار بازی این شرکت شامل بازی‌های Hay Day, Clash Of Clans, Boom Beach و Clash of Royals می‌شود.

سوپرسل در حالی به این آمار رسیده که تنها 180 کارمند رسمی دارد. چهار بازی این شرکت هم‌اکنون جز 35 برنامه‌ی برتر گوگل‌پلی و iOS هستند؛ شرکت‌های بسیار بزرگ‌تر از این شرکت با بودجه‌های بیشتری نیز هستند اما این شرکت‌ها هرگز نتوانستند عناوین خود را همچون عنواین سوپرسل به موفقیت برسانند.

نکته‌ی جالب دیگر در مورد بازی‌های شرکت سوپرسل این است که بازی‌های این شرکت توسط کاربران به جز کشور تووالو در تمامی کشورهای دنیا از آلبانی گرفته تا زیمبابوه انجام می‌شود و تمامی کشورهای دنیا حداقل یکی از بازی‌های این شرکت را بر روی گوشی‌های‌هوشمند خود نصب کرده‌اند.

آخرین بازی که توسط این شرکت در هفته‌ی گذشته به صورت رسمی عرضه شد Clash Of Royals نام دارد که این بازی نیز همانند بازی‌های گذشته‌ی این شرکت در صدر جدول دانلود‌های iOS و اندروید قرار گرفته است.

سوپرسل اعلام کرده که برای منتشر کردن این 4 بازی ایده‌های زیادی را مورد بررسی قرار داده است. به گفته‌ی این شرکت، حدود 14 بازی دیگر توسط خود شرکت حذف شده تا در نهایت توانسته‌اند این 4 بازی را عرضه کنند. حال با موفقیت روز افزون این شرکت انتظار می‌رود در آینده بازی‌های جذاب بیشتری را از سوپرسل ببینیم.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=36251
منبع: venturebeat

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان