بروزرسانی‌های جدید LG G4 به صورت خودکار دانلود و نصب می‌شوند!

معمولا اگر یک بروزرسانی نرم‌افزاری برای تلفن شما آماده‌ی دریافت باشد، تنها کاری که دستگاه شما انجام می‌دهد این است که شما را مطلع می‌کند. اما صبح امروز گزارشاتی در این مورد منتشر شده که نشان می‌دهد بروزرسانی‌های نرم‌افزاری LG G4 به صورت خودکار دانلود می‌شوند. در حال حاضر، کاربرانی که از اپراتورهای T-Mobile و AT&T سرویس دریافت می‌کنند، این موضوع را اعلام کرده‌اند.

جالب‌تر از آن، این است که پس از نصب این بروزرسانی‌ها، دستگاه شما به صورت خودکار آن را نصب نموده و مجددا راه‌اندازی می‌شود. چنین چیزی می‌تواند زمانی که شما در حال یک مکالمه و یا انجام یک کار مهم هستید، آزاردهنده باشد.

برخی از کاربران تصور می‌کنند که این بروزرسانی‌ها، مربوط به مشکلات صفحه‌ی لمسی این گوشی می‌باشد که ویدئوهای آن نیز در فضای مجازی منتشر شده که البته این مشکلات، تنها در تلفن‌ها ارائه‌شده توسط اپراتورهای AT&T و T-Mobile گزارش شده است. همچنین برخی از کاربران نیز احتمال می‌دهند که این بروزرسانی‌ها مربوط به مشکلات امنیتی و یا شاید رفع نقطه‌ ضعف‌های این گوشی‌هوشمند باشد.

با این‌حال، هنوز مشخص نیست که این بروزرسانی دقیقا به چه منظوری ارائه شده و احتمالا به اندازه‌ای مهم بوده که بخواهد به صورت خودکار نصب شود. البته ما با پشتیبانی LG برای این موضوع تماس گرفته‌ایم و علت انجام این کار را پرسیدیم که نتیجه‌ی آن، رضایت‌بخش بود و LG اعلام کرده که تنها این بروزرسانی‌ها به این صورت عرضه خواهند شد.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=19663
منبع: Engadget

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان