مدل جهانی از گوشی‌هوشمند Xperia Z4، احتمالا +Xperia Z3 نام خواهدداشت

پس از اینکه اخبار زیادی در مورد انحصاری بودن عرضه‌ی گوشی‌هوشمند Xperia Z4 در ژاپن منتشر شد، حالا خبرهای جدیدی در حال انتشار هستند که نشان می‌دهد این گوشی‌هوشمند به صورت جهانی نیز عرضه خواهد شد اما نام آن به +Xperia Z3 تغییر پیدا خواهد کرد. البته شاید این محصول، تفاوت‌هایی را با Xperia Z4 داشته باشد که خب این موضوع هنوز مشخص نشده و احتمالا باید منتظر معرفی این گوشی باشیم.

تصویر زیر، برگه‌ای لو رفته از سونی می‌باشد که نشان می‌دهد یک کاور مخصوص برای این گوشی طراحی شده که Sony SCR30 نام دارد و با هر دو تلفن Xperia Z4 و +Xperia Z3 سازگار می‌باشد. از این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که Xperia Z4 هرگز در بازارهای خارج از ژاپن عرضه نخواهد شد.

The Sony Xperia Z4 could be rebranded as the Xperia Z3+ outside Japan

اینکه سونی در حال کار بر روی یک محصول جدید است و یا اینکه قصد دارد ویژگی‌های Z4 را بهبود بخشد، هنوز مشخص نیست اما از آنجایی که این محصول جدید با کاور طراحی شده‌ی سونی نیز سازگاری کامل دارد، می‌توان گفت که تفاوت میان این دو گوشی‌هوشمند (در صورت وجود!)، بسیار ناچیز خواهد بود.

البته اگر یکبار دیگر وب‌سایت سونی را چک کنید، این تصویر را پیدا نخواهید کرد چرا که سونی به سرعت آن را از وب‌سایت خود حذف نموده است.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=17332
منبع: PhoneArena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان