شایعات آیفون 8 بر روی فروش آیفون 7 تاثیر گذاشته است

همان‎طور که در اخبار قبلی در خصوص گزارش مالی اپل اشاره کردیم، فروش آیفون هم‎چنان به افت خود ادامه داده است گرچه بایستی گفت این میزان کاهش آن‎قدر برخلاف پیش‎بینی برخی از افراد بد نیست و این قضیه به گفته‎ی تیم کوک به خاطر میزان تقاضای بیشتر برای آیفون 7 پلاس به نسبت پیش‎بینی اپل بوده است. گرچه، به نظر می‎رسد یک احتمال وجود دارد که ارقام فروش‎ حتی می‎توانستند اصلا کم نشود.

تیم‎کوک در پاسخ به سوالی در خصوص یک ارزیابی تحقیقاتی که یک کاهش میل به خرید آیفون در طول بازه‎ی زمانی 9 ساله را نشان می‎دهد، اعلام کرد که “وقفه” در فروش آیفون 7 به دلیل شایعات و فرضیاتی است که در خصوص نسل‎های بعدی آیفون وجود دارد که ما می‎توانیم بگوییم منظور او یقینا آیفون 8 است.

براساس گفته‎ی کوک “اما به طور کلی در خصوص چیزی که ما می‎بینیم باید بگویم که ما یک وقفه در فروش آیفون را مشاهده می‎کنیم که به عقیده‎‎ی ما به علت گزارش‎های بسیار مکرر و زود هنگامی است که در خصوص آیفون‎های نسل آینده منتشر می‎شوند. و یقینا جلوی این قضیه را نمی‎توان گرفت و دلیل این آمار می‎تواند این قضیه باشد. من نمیدانم، اما این چیزی است که ما به طور واضح داریم می‎بینیم.”

گوشی مذکور شایعه شده است که تمامی انواع مختلف قابلیت‎های ممتاز همانند با یک نمایشگر اولد، فناوری شارژ بی‎سیم، یک طراحی کاملا جدید و ویژگی‎های متعدد دیگری را نیز دارد و به همین دلیل ما حدس می‎زنیم برخی از مشتریان بالقوه تصمیم گرفته‎اند خرید آیفون 7 را با شنیدن این شایعات متوقف کنند و منتظر نسل بعدی آیفون باشند.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=66377
منبع: ubergizmo

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of