آخرین نسخه از Windows 10 Mobile، گوشی‌هوشمند شما را به یک فبلت تبدیل خواهد کرد

تصور کنید کاربران قادر باشند با فشردن یک کلید اسرارآمیز، گوشی‌هوشمند مجهز به Windows 10 Mobile خود را به یک فبلت تبدیل کنند. از آنجایی که هیچ کدام از گوشی‌های هوشمند موجود در بازار قادر نیستند اندازه‌ی صفحه‌نمایش خود را تغییر دهند، Windows 10 Mobile یک ویژگی جدید را در خود دارد که می‌تواند به کاربران، حس داشتن یک فبلت را منتقل نماید. این کار نیز با کاهش اندازه‌ی تصاویر و ثابت نگاه داشتن اندازه‌ی کیبورد انجام می‌گردد.

حال اگر چنین کاری در گوشی‌هوشمند Lumia 1520 که خود صفحه‌نمایشی بزرگ دارد انجام گردد، احساس استفاده از یک تبلت به کاربران دست خواهد داد. در این حالت نیز برخی از اپلیکیشن‌هایی که برای گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌اند، شبیه به اپلیکیشن‌های تبلت‌ها شده و قابلیت‌های بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به مرورگر Microsoft Edge اشاره کرد که در چنین حالتی، می‌تواند امکانات نسخه‌ی PC از این مرورگر را در اختیار کاربر، قرار دهد.

برای تنظیم کردن دستگاه خود بر روی چنین حالتی، ابتدا وارد تنظمیات شده و در بخش تنظیمات مربوط به صفحه‌نمایش (Display)، اسلایدر (Slider، حرکت‌دهنده صفحه) را تا پایین‌ترین حد جابه‌جا کرده تا با این ویژگی بسیار جذاب نسل جدید سیستم‌عامل مایکروسافت برای موبایل، به وجد بیایید! با توجه به تصاویری که در ادامه قرار گرفته، به خوبی می‌توانید با این قابلیت جدید، آشنا شوید:

Watch-the-Lumia-1520-become-a-tablet Watch-the-Lumia-1520-become-a-tablet (1) Watch-the-Lumia-1520-become-a-tablet (2)

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=28520
منبع: PhoneArena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان