توییتر استفاده از Moments را برای همه ممکن ساخت

توییتر استفاده از Moments را برای همه ممکن ساخت

به نظر می‌رسد که تویئتر قصد دارد با تلاش بیشتری وارد رقابت با ایسنتاگرام و اسنپ‌چت شده و به دنبال مغلوب کردن اینستاگرام و ویژگی جدید “Stories”، دنیای Moments را به روی تمامی کاربران باز خواهد کرد. Moments راه‌های به اشتراک‌گذاری تصاویر و لحظه‌های کاربران می‌باشد که پیش از این تنها افرادی خاص می‌توانستند از آن استفاده کنند.

توئیتر تمام تلاش خود را داشته تا سیستم Moments را با بیشترین امکانات و بهترین شرایط ممکن در اختیار کاربران قرار دهد. افراد می‌توانند از این سرویس به صورت شخصی نیز استفاده کنند و نیازی نیست که تمامی موضوعات مختلف در توئیتر را دنبال کنند. استفاده از این سرویس نیز بسیار آسان بوده و کاربران با فشردن یک دکمه، می‌توانند اطلاعات خود را در این بخش به اشتراک بگذارند.

بسیاری از افراد معتقد هستند که این سیستم می‌تواند به سادگی، سرویس Stories ایسنتاگرام و اسنپ‌چت را مغلوب خود کند چرا که مهندسین توئیتر، آن را با انعطاف بسیار بیشتری توسعه داده‌اند. Stories اولین بار توسط اسنپ‌چت راه‌اندازی شد و پس از آن اینستاگرام با بهره‌گیری از آن و البته کپی کردن بسیاری از ویژگی‌های Moments، وارد رقابت با اسنپ‌چت شد. اما آیا ویژگی‌های جدید Moments می‌تواند مغلوب تلاش‌های اینستاگرام و اسنپ‌چت شود؟

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=48915
منبع: TheNextWeb

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان