توییتر استفاده از Moments را برای همه ممکن ساخت

به نظر می‌رسد که تویئتر قصد دارد با تلاش بیشتری وارد رقابت با ایسنتاگرام و اسنپ‌چت شده و به دنبال مغلوب کردن اینستاگرام و ویژگی جدید “Stories”، دنیای Moments را به روی تمامی کاربران باز خواهد کرد. Moments راه‌های به اشتراک‌گذاری تصاویر و لحظه‌های کاربران می‌باشد که پیش از این تنها افرادی خاص می‌توانستند از آن استفاده کنند.

توئیتر تمام تلاش خود را داشته تا سیستم Moments را با بیشترین امکانات و بهترین شرایط ممکن در اختیار کاربران قرار دهد. افراد می‌توانند از این سرویس به صورت شخصی نیز استفاده کنند و نیازی نیست که تمامی موضوعات مختلف در توئیتر را دنبال کنند. استفاده از این سرویس نیز بسیار آسان بوده و کاربران با فشردن یک دکمه، می‌توانند اطلاعات خود را در این بخش به اشتراک بگذارند.

بسیاری از افراد معتقد هستند که این سیستم می‌تواند به سادگی، سرویس Stories ایسنتاگرام و اسنپ‌چت را مغلوب خود کند چرا که مهندسین توئیتر، آن را با انعطاف بسیار بیشتری توسعه داده‌اند. Stories اولین بار توسط اسنپ‌چت راه‌اندازی شد و پس از آن اینستاگرام با بهره‌گیری از آن و البته کپی کردن بسیاری از ویژگی‌های Moments، وارد رقابت با اسنپ‌چت شد. اما آیا ویژگی‌های جدید Moments می‌تواند مغلوب تلاش‌های اینستاگرام و اسنپ‌چت شود؟

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=48915
منبع: TheNextWeb

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان