به‌روزرسانی جدید اینستاگرام امکان ذخیره‌سازی پست‌های دلخواه را برای مشاهده دوباره به کاربر می‌دهد

هر دو نسخه iOS و اندروید برنامه اینستاگرام قابلیت‌های جدیدی را امروز دریافت کرده‌اند که به کاربران اجازه می‌دهد پست‌های دلخواه را برای مشاهده دوباره ذخیره کنند. یک آیکون بوک‌مارک جدید در زیر پست‌ها در فید اینستاگرام شما گذاشته شده است. شما می‌توانید با اشاره روی این آیکون، پست‌های دلخواه خود را ذخیره کنید. این پست‌ها در یک تب جدید در پروفایل شما ذخیره خواهد شد که تنها خودتان می‌توانید آن را ببینید. در این تب خصوصی امکان ذخیره ویدئو نیز وجود دارد.

این قابلیت جدید در نسخه 10.2 اینستاگرام در اپ‌استور اپل و گوگل‌پلی استور در دسترس است. از دیگر قابلیت‌های این آپدیت می‌توان به استریم زنده ویدئو در بخش استوری اشاره کرد که در اوایل این هفته به کاربران ایالات متحده اجرا شده است. دیگر قابلیت جدید آن این است که به کاربران اینستاگرام اجازه می‌دهد تصاویری را به دوستان و خانواده خود ارسال کنند که پس از زمان مشخصی ناپدید شوند (درست مثل اسنپ‌چت).

اینستاگرام به آرامی از یک شبکه اجتماعی ارسال تصاویر غذا برای دوستان، به یک شبکه اجتماعی شفاف‌تر تبدیل می‌شود که قابلیت‌هایی مانند استریم زنده ویدئو برای استوری را به شما ارائه می‌دهد.

با کلیک روی لینک‌های مقابل می‌توانید برنامه اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنید. (iOS | Android)

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=57206
منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان