به‎روزرسانی iOS 10.3 حافظه آیفون را افزایش می‎دهد

اواسط هفته‎ی گذشته آپدیت iOS 10.3 ارائه شد و اگر دقت کرده باشید حافظه‎ی داخلی را افزایش می‎دهد. در مدل 256 گیگابایتی آیفون 7 پلاس، به دنبال آپدیت حافظه‎داخلی از 75.45 گیگابایت به 83.26 گیگابایت افزایش یافت. مقدار افزایش 7.81 گیگابایتی، یا 10.4 درصدی، می‎تواند هم‎چنین با ارسال نسخه‎های با کیفیت بالای تصاویر به آی‎کلاد بیشتر بالا رود در حالی‎که تصاویر بهینه شده برای موبایل در گوشی ذخیره می‎شوند. این آپدیت هم‎چنین 2.64 گیگابایت به ظرفیت ذخیره‎سازی اضافه می‎کند.

با این وجود، به‎روزرسانی نسخه‎ی بتای iOS 10.3.2 به معنای پایان پشتیبانی برای دستگاه‎های 32 بیتی است. به نوعی این قضیه جای تعجب دارد، از آن‎جایی‎که نسخه‎ی نهایی این سیستم‎عامل هنوز ارائه نشده است و این بیلد دارای ایمیج‎های بازگردانی iTunes برای مدل‎های 32 بیتی مانند آیفون 5، آیفون 5c و نسل چهارم آی‎پد اپل نیست.  نسخه‎ی بتای iOS 10.3.2 تنها ایمیج‎های بازگردانی را برای مدل‎های 64 بینی در خود دارد. به دنبال عدم وجود ایمیج‎های بازگردانی iTunes برای دستگاه‎های 32 بیتی، بایستی به دنبال عرضه‎ی نهایی این سیستم‎عامل انتظار پایان پشتیبانی را داشته باشیم. ولی در حال حاضر چون با نسخه‎ی بتا روبرو هستیم، ایمیج‎های بازگردانی 32 بیتی iTunes را می‎توان قبل از عرضه‎ی نهایی اضافه کرد.

با این‎حال، افردی که یک اپلیکیشن 32 بیتی در iOS 10.3 باز کنند با پیام “در نسخه‎ی بعدی iOS امکان استفاده از این اپ وجود نخواهد داشت” روبرو می‎شوند. برای آن‎دسته از افرادی که آگاهی ندارند بایستی گفت که ایمیج‎های بازگردانی iTunes به کاربر اجازه می‎دهد دستگاه‎های iOS را به تنظیمات کارخانه برگردانند.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=63596
منبع: phonearena

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان