Volvo Concept 26 Shows Autonomous Can be Pretty, too

خودروی مفهومی Concept 26 ولوو نشان می‌دهد که یک اتومبیل خودران تا چه‌اندازه می‌تواند زیبا باشد

اخیرا در نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس، شرکت ولوو، از خودروی مفهومی و جدید خود با نام Concept 26 رونمایی کرد و نشان داد که یک اتومبیل خودران هم می‌تواند به زیبایی سایر محصولات بازار باشد. البته این زیبایی تنها در مورد چهره‌ی خودرو نیست و می‌توان آن را در بخش داخلی نیز جستجو کرد.

در این خودرو همه چیز بر اساس هوشمند بودن نیست و دارندگان این خودرو می‌توانند در مواقعی که دوست دارند، همانند دیگر افراد، خود کنترل خودرو را به دست بگیرند و رانندگی کنند. در مورد حرکت خودرو، سه حالت مختلف وجود دارد و کاربران می‌توانند راندن خودرو را در حالت “Drive” تجربه نمایند.

Volvo Concept 26 Shows Autonomous Can be Pretty, too 2

حالت دوم که “Create” نام دارد را می‌توان چیزی همچون “کار کردن بر روی پروژه‌ی بعدی” نامید! جمله‌ای که شاید در مورد آن بتوان مدیریت اینستاگرام و سر و کله زدن با ایمیل‌های اضافی را بیان کرد.

سومین حالت نیز “Relax” نام دارد و شرایطی را در خودرو ایجاد می‌کند که واقعا می‌توان حال شما را بهتر کند، به شما آرامش دهد و حتی باعث خواب‌آلودگی شما نیز شود. در این حالت، یک تبلت که از قبل در خودرو تعبیه شده است نیز پیش روی شما قرار می‌گیرد و می‌تواند در این حالت، کنار شما باشد. این تبلت که در قسمت جلویی خودرو قرار گرفته، به راحتی ‌می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد و کاربران می‌توانند به سادگی هر چه تمام‌تر، به وب‌گردی و کارهای عادی خود بپردازند.

C26-2-1280x675

در نهایت باید بگوییم که قسمت داخلی این خورو همانند خودروی قدرتمند و پرچم‌دار XC90 می‌باشد در سری خودروهای SUV می‌باشد، خودرویی که هم‌اکنون عنوان بهترین خودرو لوکس سال را طلب می‌نماید.

C26-6-1280x675

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=31097
منبع: SlashGear

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان