تعداد کاربران WhatsApp از مرز 800 میلیون نفر گذشت!

مدیر اجرایی اپلیکیشن WhatsApp، آقای Jan Koum در صفحه‌ی شخصی خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی، به صورت رسمی اعلام نمود که هم‌اکنون این اپلیکیشن محبوب، بیش از 800 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد و تعداد کاربران با رشد 33 درصدی از آگوست سال گذشته روبه‌رو شده است که این میزان تا پایان سال جاری، می‌تواند به بیش از 1 میلیارد برسد.

پس از اینکه این نرم‌افزار محبوب توسط فیسبوک و به ارزش 21 میلیارد دلار خریداری شد، آقای Mark Zuckerberg در خبری اعلام نمود که قصد دارد تا با اضافه کردن این اپلیکیشن به مجموعه‌ی خود، تعداد کاربران آن را به 1 میلیارد برساند که به نظر می‌رسد موفق نیز بوده است.

اما این نرم‌افزار محبوب چت‌وگفتگو که توانایی ارسال فایل و متن را در خود دارد، به تازگی قابلیت تماس صوتی نیز به نسخه‌ی اندروید آن اضافه شده که مدیران اعلام نموده‌اند، این قابلیت در نسخه‌های iOS و ویندوزفونی نیز قرار خواهد گرفت. تصویر جدیدی از این اپلیکیشن لو رفته که عبارت‌های مختلف نسخه‌ی ویندوزفونی این نرم‌‌افزار را نشان می‌دهد و کلماتی همچون Answer به معنی پاسخ‌دادن، Incoming Call به معنی تماس‌ دریافتی و …، مهر تاییدی بر این موضوع می‌باشد.

VCW

شما از چه نرم‌افزاری استفاده می‌کنید؟ آیا واتس‌اپ، بهترین اپلیکیشن چت‌وگفتگو برای تلفن‌های همراه می‌باشد؟

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=16376
منبع: PhoneArena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان