واتس‌اپ امکان ارسال همزمان یک پیام به چندین گروه را به قابلیت‌های خود افزود

واتس‌اپ امکان ارسال همزمان یک پیام به چندین گروه را به قابلیت‌های خود افزود

زمانی که قصد ارسال یک خبر مهم را در اکانت واتس‎اپ خود دارید ولی تعداد گروه‎های شما بسیار زیاد است، ممکن است عمل کپی و پیست کردن آن پیام در گروه خانوادگی، شغلی، دوستان دوران مدرسه، دوستان اینترنتی، گروه مختص به بازی پوکمون‎گو و غیره، عملی خسته کننده باشد. ولی اکنون در نسخه‎ی بتای این اپلیکیشن به دنبال ارائه‎ی یک قابلیت جدید، شما می‎توانید یک پیام را به چندین گفتگو ارسال یا فوروارد کنید تا به عنوان مثال اعلام خبر ازدواج شما ساده‎تر باشد.

قابلیت انتخاب چندین گروه برای ارسال یا فوروارد پیام را می‎‎‎شود گفت باید از همان ابتدا در این اپلیکیشن پیام‎رسانی فوری می‎دیدیم، ولی در واقع ظاهرا تعداد بسیار کمی از اپلیکیشن‎های رقیب امکان آن را دارند. حداقل اکنون می‎توان مطمئن بود که در نهایت این قابلیت در واتس‎اپ دیده می‎شود چون به آخرین نسخه‎ی بتای این اپلیکیشن اضافه شده است. حالا زمانی که قصد فوروارد یک پیام یا به اشتراک‎گذرای یک تصویر، ویدئو یا سند را دارید می‎توانید روی آن آهسته ضربه زده و چندین دریافت‎کننده‎ را انتخاب کنید. این دریافت‎کننده‎ها می‎توانند لیست مخاطبین فردی شما و یا گروه‎های مختلفی باشند که در اکانت واتس‎اپ خود دارید.

اگر شما با افراد زیادی روزانه گفتگو می‎کنید، به منظور ساده‎تر کردن این کار، 3 اکانتی که بیشترین حجم و دفعات گفتگوی شما را به خود اختصاص می‎دهند در بالا قرار خواهند گرفت. بنابراین حتی اگر آن‎ها در لیست آخرین گفتگوهای شما نباشند، پیدا کردنشان هم‎چنان ساده خواهد بود. قابلیت مشخص کردن این 3 گفتگوی برتر در واقع جزئی از آخرین آپدیت در این نسخه‎ی بتا بوده است ولی اکنون با توجه به این قابلیت جدید مفیدتر هم خواهد بود.

شما می‎توانید این آپدیت را از صفحه‎ی بتای واتس‎اپ در پلی‎استور دانلود کنید یا می‎توانید برای ارائه‎ی نسخه‎ی رسمی صبر کنید، گرچه هنوز این زمان مشخص نشده است.

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=48960
منبع: androidcommunity

مطالب مرتبط

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان