در ویندوز 10 می‌توانید جنسیت کورتانا را به مرد تبدیل کنید

کاربران ویندوز فون با عرضه‌ی ویندوز 10 می‌توانند جنسیت کورتانا را به مرد تبدیل کنند. مایکل کالکاگانو مسئول ساخت کورتانا این خبر را داد و اعلام کرده که کاربران می‌توانند جنسبت دستیار کورتانا را از زن به مرد تبدیل کنند. همانطور که می‌دانید مایکروسافت برای اولین بار از دستیار صوتی کورتانا در سال 2014 رونمایی کرد و هم اکنون این دستیار برای بعضی از کاربران ویندوز 8.1 به صورت آزمایشی قابل استفاده است. مایکروسافت از سال 2009 تا به امروز در حال کار کردن بر روی این سرویس بوده است.

علاوه بر قابلیت تغییر جنسیت کورتانا به مرد که نام کورتانو هم به آن داده شده، ویژگی‌های جدیدی نیز به این دستیار صوتی مایکروسافت اضافه خواهد شد. برای مثال اگر کورتانا متوجه شود که قصد حرکت در شهر را دارید به شما پیشنهاد تاکسی بی‌سیم را می‌دهد یا اگر در حال خرید توسط مرورگر مایکروسافت اج باشید او به شما پیشنهاد کوپن تخفیف نیز می‌دهد تا بهترین تجربه‌ی ممکن را از خرید اینترنتی ببرید.

اگر به تصاویر بیشتری از دستیار صوتی مایکروسافت نیاز دارید پیشنهاد ما به شما این است تا تصاویر زیر را به دقت نگاه کنید!

در ویندوز 10 کورتانا را به مرد تبدیل کنید در ویندوز 10 کورتانا را به مرد تبدیل کنید در ویندوز 10 کورتانا را به مرد تبدیل کنید در ویندوز 10 کورتانا را به مرد تبدیل کنید

لينک کوتاه: http://tech-news.ir/?p=17598
منبع: phonearena

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان