دست‌بند هوشمند Mi Band 2 شیائومی به صورت رسمی معرفی شد

بعد از ماه‎ها شایعه و تعداد فراوان تصاویر به بیرون درز شده، شرکت شیائومی به صورت رسمی دست‎بند هوشمند Mi Band 2 خود را روانه‎ی بازار کرد که نسل دومی برای دست‎بند بسیار محبوب Mi Band S1 سال قبل خواهد بود. این مدل جدید بسیار اهمیت دارد، چون برای اولین بار شاهد این هستیم که سری دست‎بند‎های Mi Band شیائومی دارای یک نمایشگر باشند. این صفحه‎ی نمایش یک نمایشگر نوع OLED است که می‎تواند نسبت به نسل‎های قبلی، که برای نشان دادن جزئیات اطلاعات مختلف تکیه به برقراری ارتباط با اپلیکیشن یک گوشی هوشمند داشتند، اطلاعات بسیار زیادی را نشان دهد. بنابراین، شما می‎توانید ضربان قلب، زمان، میزان مسافت، کالری‎ها و میزان انرژی باقی‎مانده و غیره را به صورت مستقیم روی این نمایشگر بررسی کنید.

در قلب این دستگاه نیز تغییراتی صورت گرفته است. Mi Band 2 با نمایشگر OLED خود دارای پلت‎فرم سخت‎افزاری جدیدی است که از الگوریتم گام‎شمار ورزشی تازه‎ای بهره می‎برد که به شکل موثری می‎تواند متوجه شود که در حال قدم زدن هستید یا برای وقت‎گذرانی نشسته‎اید. بنابراین، دقت شمارش گام‎ها بایستی در مدل جدید بهتر شده باشد. علاوه بر این، این دست‎بند دارای پشتیبانی از تماس‎های تلفنی، پیام‎های متنی، آلارم‎ها، 7 نوع متفاوت یاد‎آور، هشدارهای مربوط به عدم داشتن تحرک طولانی، خواهد بود و تمامی این جزئیات را می‎تواند بر روی نمایشگر خود نشان دهد. این شرکت هم‎چنین اعلام کرده که در دستگاه جدید امکان دنبال کردن کیفیت خواب را بهبود داده است.

گجت پوشیدنی Mi Band 2 دارای یک بند جدید است که ساخت آن از موادی است که برای پوست حساسیت ایجاد نکنند. هم‎چنین، با توجه به این‎که این دستگاه حالا دارای یک صفحه‎ی نمایش است، این شرکت ظرفیت باتری داخلی آن را 55 درصد افزایش داده است، یعنی شما می‎توانید با یک بار شارژ کردن این دستگاه تا حداکثر 20 روز از آن استفاده کنید. تاییدیه‎ی استاندارد IP67 نیز برای این دست‎بند دیده می‎شود.

در رابطه با قیمت آن باید گفت که هم‎چنان بسیار ارزان است! Mi Band 2 با نمایشگر OLED خود قیمتی برابر با 149 یوآن معادل 22.65 دلار خواهد داشت! فروش این دست‎بند از تاریخ 19 خرداد در سایت‎های Mi.com، JD.com، Lynx و حتی Suning شروع خواهد شد.

ديدگاه کاربران

حرید هاست لینوکس - خرید دامنه ارزان