اخبار داخلیشرکتها و استارتاپ‎ها

حضور آرین سیستم در نمایشگاه الکامپ امسال

نمایشگاه الکامپ به عنوان بزرگترین رویداد تجاری همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران و علاقمندان در زمینه تولید و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور برگزار می گردد. نمایشگاه الکامپ 2016 در کنار تبادل نظر و مذاکره ، آخرین دستاورد های سخت افزار و نرم افزار را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد. امسال نیز بیست و دومین نمایشگاه الکترونیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک در روز پنجشنبه 25 آذرماه با تدابیر سازمان نظام صنفی و افزایش کیفیت نسبت به سال های گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران و با حضور محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ، ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی و سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری رسما افتتاح و تا پایان روز یکشنبه 28 آذرماه ادامه پیدا کرد.

چه شرکت هایی در نمایشگاه الکامپ 2016 حضور داشته اند؟
امسال الکامپ موفق ترین سال خود را تجربه کرد. چرا که علاوه بر ثبت نام ۶۶۰ شرکت ایرانی ، بیش از ۱۰ هزار تقاضا از طرف شرکت‌های خارجی و استارتاپ‌ ها برای حضور در این نمایشگاه وجود داشت. امسال نمایشگاه الکامپ چندین غرفه بسیار جذاب و دیدنی نیز داشت که میتوان به حضور موفق شرکت داده پردازی آرین سیستم نیز اشاره کرد. این شرکت با حضور خود و ارائه نرم افزارهای مالی ، اداری و صنعتی برای سومین بار توانست با بهره گیری از تکنولوژی های روز و شناسایی نیاز مشتریان در تولید نرم افزار های کارآمد و یکپارچه موفق عمل کند.

نمایشگاه الکامپ 2016 | آرین سیستم
نمایشگاه الکامپ 2016 | آرین سیستم

رویدادهای مهم آرین سیستم درنمایشگاه الکامپ 2016
شرکت آرین سیستم با هدف ارائه راه حل و مشاوره های نرم افزاری و همچنین ارائه دستاورد های خود به متقاضیان این امر در نمایشگاه الکامپ 2016 توانست حضور موفقی داشته باشد. شرکت آرین سیستم مانند حضور خود در دو دوره گذشته در نمایشگاه الکامپ بسیار تاثیرگذار بود و حضور و استقبال بی نظیر هزاران نفر از متقاضیان و مدیران شرکت های کوچک و بزرگ ، دولتی و خصوصی در غرفه آرین سیستم نشان دهنده این امر می باشد. در ادامه این استقبال حداقل 200 شرکت از بخش های مختلف مالی ، صنعتی و اداری نرم افزار آرین سیستم بازدید و تمایل خود را برای همکاری و استقرار نرم افزار ، در سیستم اداری و مدیریتی خود اعلام کردند که این خود افتخاری بزرگ برای گروه داده پردازی آرین سیستم به عنوان تولید کننده نرم افزار های مالی و اداری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید *