بررسی‌ها

سایت تکنولوژی نیوز ۶ ساله شد

وبسایت تکنولوژی نیوز به آدرس اینترنتی https://tech-news.ir/ امسال 6 ساله شد.

تک نیوز از سال 1392 توسط جمعی از نخبه های دانشگاهی علاقه مند به حوزه علم و فناوری تاسیس شده است. رسالت ما انعکاس اخبار، رویدادها، اختراعات و اطلاع رسانی های حوزه تکنولوژی میباشد.”

تکنولوژی نیوز تا به امروز سعی بر این داشته تا بهترین اخبار را با نهایت کیفیت برای شما عزیزان آماده کند که در این راستا همیشه موفق عمل کرده است اما امسال قصد بر این داریم تا تغییرات بیشتری بر روی سایت اعمال کنیم که از جمله این تغییرات ها میتوانیم به کار بر روی سئو سایت میباشد.

بسیاری از سایت هایی که در زمینه تکنولوژی فعالیت میکنند متاسفانه با این مشکل مواجه هستند که از تغییرات میترسند و نمیتوانند مطابق با الگوریتم های گوگل تغییراتی در سات خود ایجاد کنند اما tech news با عقد قراردادی مابین سئو هاب و تکنولوژی نیوز سعی بر بهبود هرچه بیشتر دارد.

وب سایت سئو هاب در چه زمینه ای فعالیت دارد؟

سئو هاب یک تیم موفق در زمینه سئو میباشد که در تمامی کارهای خود تا به امروز موفق عمل کرده است و نقطه شکستی نداشته است. این تیم با قبول قرارداد سعی بر این خواهند داشت تا به صورت روز افزون کاربر پسندی ، امنیت ، سئو و بهینه سازی های داخلی سایت را افزایش دهد.

چرا تیم سئوهاب را انتخاب کرده ایم؟

این سوال بسیار خوبی است ، تیم های سئو بسیاری در ایران وجود دارند که میتوانند این کار را انجام دهند اما ما سعی میکنیم وب سایت تکنولوژی نیوز را به صورت سئو کلاه سفید پیش ببریم و در زمینه سئو کلاه سفید وب سایت Seo Hub یکی از مراجع میباشد. و نکته دیگری که موجب شد تا تیم Seo Hub را انتخاب کنیم پیشرفت شگرف نمونه کارهای این تیم سئو میباشد.

این تیم سئو در حال حاظر به آموزش رایگان سئو در سایت خود میپردازد که علاقه مندان به این زمینه میتوانند با بهره گیری از بخش به رایگان به یک استادکار ماهر تبدیل شوند. آموزش های رایگان این وب سایت در زمینه سئو روز به روز بیشتر و بیشتر میگردد ، در واقع سئو هاب اولین مرجع آموزش رایگان سئو در ایران میباشد که تمامی آموزش ها را از سایت های معتبری همچون سایت Backlinko و Moz و یا حتی سایت Search Engine Land ترجمه مینماید.

نظر موسس وب سایت سئو هاب در مورد پروژه SEO HUB :

من این سایت را برای انتشار آموزش های رایگان سئو ایجاد کردم که قصد و نیت اصلی بنده فقط این بود تا میزان سواد سئو مردم ایران زمین را افزایش دهم. من و تیم سئو هاب تا همیشه این آموزش های رایگان را ادامه خواهیم داد…

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید *