اخبار داخلیرخدادها

نمایشگاه جیتکس 2019 و حضور 10 شرکت ایرانی

نمایشگاه جیتکس  امسال نیز در مرکز تجارت جهانی دبی آغاز به کار کرده است و تا 18 مهرماه نیز ادامه خواهد داشت. محورهایی که بیش تر مورد توجه نمایشگاه امسال بوده است، فناوری نسل پنجم، آینده خودران‌ها، هوش مصنوعی، شهرهای هوشمند و سبک جدید زندگی می باشد. در این راستا پاویونی متشکل از ده شرکت دانش بنیان و خصوصی ایرانی نیز در این نمایشگاه حضور دارند که در کنار ۶۴ پاویون از دیگر کشورهای جهان قرار گرفته اند.

به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک نیوز، نمایشگاه جیتکس یکی از مهم ترین نمایشگاه ها و رویدادها در زمینه فناوری است که با حضور 140 کشور جهان از 14 مهرماه فعالیت خود را آغاز کرده است. حضور بیش از ۴۵۰۰ شرکت از مناطق خاورمیانه، شمال آفریقا و جنوب آسیا اهمیت این نمایشگاه را نشان می دهد. پاویون ملی ایران نیز با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق توسعه صادرات و تعاملات بین‌الملل، کریدور صادرات دانش‌بنیان و حمایت اتاق بازرگانی ایران، اتاق بازرگانی تهران، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران و فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران برپا شده است.

امروز نیز همایشی جهت بررسی فرصت های سرمایه گذاری در ایران برگزار خواهد شد که کشورهای روسیه، کره جنوبی و چین در آن حضور به هم خواهند رساند. در کنار تخصیص پاویون جهت شرکت های ایرانی دانش بنیان، هیاتی تجاری متشکل از نمایندگان ۱۳ شرکت دانش بنیان و خصوصی نیز در این نمایشگاه شرکت کرده اند تا از مهمترین رویداد ICT منطقه بازدید کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید *