آموزش‌ها و مقالات

چگونه صفحه‌ی خانگی اندروید را خلوت و خالی نگه داریم

صفحه خانگی گوشی اندرویدی شما بلافاصله بعد از دانلود چندین برنامه می‌تواند بسیار شلوغ شود. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که از صفحه‌ی خانگی شلوغ بیزارید و تمایل به خلوت نگه داشتن آن دارید دو راه را به شما پیشنهاد می‌دهیم. البته این دو راه برای افراد با تجربه بسیار راحت بوده و طبیعتا ممکن است با آن آشنا باشند، اما اگر تجربه‌ی خاصی در اندروید ندارید به شما پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را بخوانید.

اولین کار این است که از ایجاد شدن میان‌بر‌های جدید بر روی صفحه‌ی خانگی گوشی جلوگیری کنید. برای این کار کافیست که میانبر‌های اضافه شده بر روی صفحه‌ی خانگی را پاک کنید. البته اگر تمایلی به پاک کردن آن‌ها ندارید و به نظرتان این پروسه وقت گیر است، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از قسمت تنظیمات گوگل پلی تیک گزینه‌ی Add icon to home screen را بردارید. با این کار دیگر هیچ برنامه‌ای بر روی صفحه‌ی خانگی شما به نمایش در نمی‌آید.

  10 باور غلط در مورد گوشی‌های هوشمند که صحت ندارند

چگونه صفحه‌ی خانگی اندروید را خلوت و خالی نگه داریم

راه حل دوم ما این است که برای برنامه‌های خود در صفحه‌ی خانگی پوشه درست کنید. برای درست کردن پوشه کافیست یک برنامه را گرفته و به سمت برنامه‌ی دیگر بکشید. با این کار هر دو برنامه در یک پوشه قرار می‌گیرند. شما می‌توانید برنامه‌های بسیاری دیگری را به این پوشه بکشید. شما همچنین می‌توانید شکلک‌های ایموجی را به نام پوشه اضافه کنید یا نام پوشه را به نام دلخواه تغییر دهید.

چگونه صفحه‌ی خانگی اندروید را خلوت و خالی نگه داریم

به لطف پوشه‌های شخصی سازی شده، صفحه خانگی شما علاوه بر مرتب بودن در آن واحد می‌تواند به برنامه‌های زیادی دست یابد.

نظر شما چیست؟ اگر شما هم پیشنهادی در مورد مرتب بودن صفحه‌ی خانگی گوشی خود دارید با ما به اشتراک بگذارید.

 

برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید *