نرم‌افزار و اپلیکیشن‌ها

اینستاگرام با فیلترهای صورت و ابزار خلاقانه به‎روزرسانی شد

یک مرتبه‎ی دیگر اینستاگرام به تقلید یکی از قابلیت‎های محبوب اسنپ‎چت پرداخته است. این قابلیت شاید بزرگترین قابلیت اسنپ‎چت یعنی فیلترهای بیش از حد محبوب صورت است.

در آخرین به‎روزرسانی اینستاگرام به نسخه‎ی 10.21 برای هم کاربران اندروید و هم iOS، آن‎ها قادر خواهند بود بر روی یک دکمه آهسته ضربه بزنند و حالت فیلترهای صورت را فعال کنند. در این بخش کاربران می‎توانند از بین گروه کوچکی از فیلترها در انتهای صفحه انتخاب و در زمان آنی آن را به صورت خود اضافه کنند. نه تنها اینستاگرام به طور کامل این قابلیت را از اسنپ‎چت کپی کرده است، بلکه فیلترهایی را مورد استفاده قرار داده که بسیار شبیه به فیلترهای اسنپ‎چت هستند. حتی قابلیت‎های کوچک آن‎ها مشابه است مانند باز کردن دهان کاربر برای افکت‎ها و تصاویر پویای بیشتر. کاربر می‎تواند یک ویدئو با این تصاویر ضبط کند یا یک تصویر بگیرد و سپس می‎تواند آن‎ها را به بخش Story خود آپلود یا مستقیما برای یک کاربر یا گروه خاصی ارسال کند.

  اینستاگرام رابط کاربری جدید خود را به نسخه ویندوز ۱۰ موبایل هم آورد

ویژگی “جدید” دیگر در این به‎روزرسانی Rewind نام دارد که در این قابلیت ویدئویی که ضبط شده است به صورت برعکس پخش می‎شود. این قابلیت نیز از اسنپ‎چت دزدیده شده که مدت زمان طولانی است از آن بهره می‎برد.

سایر موارد اضافه شده شامل هشتگ‎ها برای تصاویر Story کاربر و یک برس پاک‎کن می‎شود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی زیر را پاسخ دهید *